INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja shqiptare ndez Instagramin me foto erotike [FOTO]

Modelja shqiptare ndez Instagramin me foto erotike [FOTO]

Publikuar më: 09:10 01-06-2019

Dy muaj më parë, ajo u listua në mesin e 12 femrave më të bukura në botë. Modelja Tika Camaj është një prej shqiptareve që përflitet më së shumti për shkak të formave trupore të hatashme dhe postimeve sensuale e provokuese që bën në rrjetet sociale.

Ajo është një prej modleve të Victoria’s Secret dhe të sfilojë me bikini është një prej gjërave që di të bëjë më mirë.

Së fundmi, ajo ka pozuar për një set fotografik e cila shihet e veshur me një palë kilota të zeza dhe bën foto tepër erotike nëpër rrjetet sociale, këto foto janë të bëra nga fotografi i njohur David Bellemere.

 

View this post on Instagram

Black & white ? @davidbellemere #goldsteinresidence

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

Article Logic
Execution time: 0.0029079914093018