INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW/ Kënga e re e këngëtares shqiptare shfaqet në ekranet e ‘Times Square’ [FOTO]

WOW/ Kënga e re e këngëtares shqiptare shfaqet në ekranet e ‘Times Square’ [FOTO]

Publikuar më: 10:40 01-06-2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft e pëlqyer dhe numëron fansa të shumtë anembanë botës.

Bebe Rexha dje solli bashkëpunmin “Call You Mine” me grupin The Chainsmokers.

Në orët e para të publikimit, kënga po pritet shumë mirë nga publiku, madje u shfaq edhe në një hapësirë të veçantë në ekranet gjigante të Times Square në Nju Jork.

Këngëtarja postoi një fotografi në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, nga sheshi Times Square, në të cilën shihet fotoja e saj bashkë me artistët me të cilët ka bashkëpunuar.

Gjithashtu, “Call You Mine” pritet të ketë suksesin e njëjtë me “Last Hurrah”.

ty-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035688877105713