INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga i ka humbur gjoksi Anna Likës? Roza Lati ka një përgjigje epike për pyetjen thumbuese të komentuesit [FOTO]

Nga i ka humbur gjoksi Anna Likës? Roza Lati ka një përgjigje epike për pyetjen thumbuese të komentuesit [FOTO]

Publikuar më: 19:33 13-08-2018

Roza Lati dhe Anna Lika janë ndër personazhet më pa komplekse të showbizit dhe që dinë t’i thonë gjërat gjithmonë troç. Ky fakt i bën ato akoma më shumë interesante dhe të dashurua për publikun. 

Të dyja janë edhe shumë shoqe me njëra-tjetren dhe së fundmi po kalojnë pushime bashkë, ashtu siç ato dinë.
Për këtë fakt, ndjekësit e Rozës e pyesin moderatoren për Anna Likën.


Intervista më trendi i kohëve të fundit është në Instagram “Ask me a question” dhe një ndër ndjekësit e Rozës i ka bërë pyetjen “Shoqja jote Ana Lika nga i humb gjoksi”


Sigurisht që do të ishte një përgjigje epike nga Roza për kët pyetje. “I shku gjoksi shnet nga vithet”, i ka kthyer Roza.

d572307d-3328-41f1-aa62-a94e1f62c617.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0074019432067871