INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ofenduan rëndë se 'u tall' me pastruesen e lokalit, reagon ashpër Roza Lati [FOTO]

E ofenduan rëndë se 'u tall' me pastruesen e lokalit, reagon ashpër Roza Lati [FOTO]

Publikuar më: 23:01 05-06-2018

Së fundmi, një video e Roza Latit ku intervistohet nga gazetarja, Dasara Karaiskaj një vit më parë është bërë virale dhe u shfaq në shumë faqe të ndryshme në Instagram. Të shumtë ishin komentuesit që ofendonin dy moderatoret e famshme me fjalë nga më të këqijat, por nuk vonoi edhe reagimi i Roza Latit.

Në video shihen Rita dhe Dasara teksa bëjnë intervistën dhe ndërkohë i ndërpret një nga pastrueset e një prej lokaleve në kryeqyet, e cila po fshinte vendin teksa ato bëjnë intervistën. Në një moment dy vajzat e njohur janë ndjerë të bezdisura nga pastruesja e cila po pastronte krah tyre.

Por duke qenë se kjo video mori “dhenë”, Roza u “detyrua” të reagonte e indinjuar nga keqkuptimi që i është bërë. Reagimin e plotë e shihni përmes fotove më poshtë./intv.al/

38880722-7dbd-4f9c-a237-dce87928f283.jpg

fd0ebc9e-8985-461e-9c1d-1ef4b006e022.jpg

791e1238-27d1-41eb-864f-58ad5ba64f3f.jpg

04e2a7a8-20e2-4704-8614-abd280722580.jpg

3a3b261a-6e88-4e01-a333-375bc5c5efe4.jpg

91eca73b-53e1-4b00-ab4d-1ac079bdafcd.jpg

679e69ca-0253-4248-863a-4fc04e162068.jpg

0c24bcc3-61b1-4537-87a1-9982ae495d4c.jpg

bd59e74a-d101-4000-9340-e5ce2221385d.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028409957885742