INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Surprizë! Era Istrefi mahnit me pamjen prej një DIVE në klipin e Botërorit 2018 [VIDEO]

Surprizë! Era Istrefi mahnit me pamjen prej një DIVE në klipin e Botërorit 2018 [VIDEO]

Publikuar më: 23:33 05-06-2018

Lajmi se Era Istrefi do bëhej pjesë e këngës zyrtare të Botërorit 2018, na lumturoi pa masë, por kur dëgjuam produktin e dashuruam akoma më shumë. Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicky Jam dhe Will Smith u bë HIT në një kohë të shkurtër dhe kjo gjë pritej. Komentet janë të shumta por të gjithë po presim të dalë edhe videoklipi i këngës “Live it up”.

Klipi publikohet në datën 7 Qershor, por Era sapo na surprizoi duke na treguar një pjesë nga videoklipi dhe duhet thënë duket si një DIVA! Tani presim klipin që po pritet nga e gjithë bota./intv.al/

 

?2 days left for #liveitup? MV?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Article Logic
Execution time: 0.0036799907684326