INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi FERO i tha “YLL”, fansi e fton për pushime në Spanjë, Roza Lati i përgjigjet kështu: O lal, unë e...[FOTO]

Pasi FERO i tha “YLL”, fansi e fton për pushime në Spanjë, Roza Lati i përgjigjet kështu: O lal, unë e...[FOTO]

Publikuar më: 21:07 21-05-2018

Ka vetëm pak kohë që Roza Lati u përfol për një idhje me këngëtarin Fero. Sigurisht ajo e mohoi këtë lidhje duke deklaruar se ishte e lidhur me një person tjetër prej 8 muajsht. Ama në emisionin e saj para dy javësh, ajo i ka habitur të gjithë teksa e ka puthur Feron në studio.

Roza e bëri këtë për ti treguar të gjithëve se në fakt ata ishin thjesht miq dhe ia lejonin këto shaka njëri-tjetrit. Por shumë nuk e kanë kuptuar kështu dhe tashmë Rozën e ngacmojnë shpesh në Instagram. E si të mos mjaftonin këto, Fero i ka komentuar së fundmi Rozës në një foto duke i thënë: Yll i vërtetë!

Megjithëse e puthi në buzë, Roza ka treguar se ajo e ka partnerin e saj në jetë dhe është mjaft e lumtur me të. Moderatorja i ka habitur të gjithë me disa postime në Instastory ku publikoi disa mesazhe në të cilat tregonte bisedën mes saj dhe një miku që i tregonte se një djalë e kishte Rozën fiksim.

"E meriton Roza një muaj pushime në Spanjë", i shkruante ai, ndërsa moderatorja ia kthen:

"O lal, unë e kam të dashurin, partnerin tim në krim, gjysmën time."

1a.png

"Më raft pika. Do ca kartopeceta made in Albania? T'ja nisim me postë."- shkruan Roza, kur miku i kërkon ti japë një shpresë djalit që e ka fiksim.

2a.png

Article Logic
Execution time: 0.0079071521759033