INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ka ndodhur, të lidhur bashkë? Roza Lati i befason të gjithë, puthet në buzë me FERO-n, pa pikë turpi! [FOTO]

Çfarë ka ndodhur, të lidhur bashkë? Roza Lati i befason të gjithë, puthet në buzë me FERO-n, pa pikë turpi! [FOTO]

Publikuar më: 23:56 12-05-2018

Roza nuk e di çfarë do të thotë fjala “kompleks”!

Ajo është një nga moderatoret më të dashura në vend dhe së fundmi e kemi parë nën drejtimin e emisionit “Why Not” në Ora News.

Mbrëmjen e sotme ajo kishte të ftuar reperin e njohur Fero dhe i ka habitur të gjithë mbrëmjen e sotme.

Nisur nga komentet e shumta se Roza dhe reperi Fero kanë "një romancë", moderatorja vendosi që t'ua bënte qejfin të gjithëve dhe u puth në buzë para të gjithëve.

Pasi shpjegoi se nuk është në një lidhje me të, por thjesht e përkrah, në formë suporti ajo guxoi t'i jepte dhe një puthje.

Para se të merrte këtë vendim, ajo u shpreh:

Unë kam intervistuar shumë djem, përse zgjodhët Feron? Hyra në livestream në Instagram dhe isha me mikeshën time Dorina Memën kur mora një koment. Kam 8 muaj që jam në një lidhje me një djalë tjetër, çi keni këto muhabete? Sa herë që futem në livestream dhe më bëjnë komente, më duket se njerëzit duan të na shohin bashkë. Si thua t’ia bëjmë qefin?"

lita.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033779144287109