INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tani ka fakte! Ky artist i njohur e degjeneron publikisht FERO-n, s’ka gojë të flasë pas këtyre pamjeve [VIDEO]

Tani ka fakte! Ky artist i njohur e degjeneron publikisht FERO-n, s’ka gojë të flasë pas këtyre pamjeve [VIDEO]

Publikuar më: 19:45 01-05-2018

Mund të ketë shumë pak vite mbi supe, por duhet ta pranojmë që Fero është bërë shumë i famshëm në tregun muzikor shqiptar. Ai është pjesë e labelit të njohur On Records dhe numëron disa hite shumë të pëlqyera nga publiku si “A pe din qysh” apo edhe “Gang Gang” me të cilën bëri namin në rrjetet sociale.

Nëse e keni vënë re, Fero ka shumë besim te aftësitë e tij dhe shpesh herë thotë që është më i miri, jo vetëm në muzikë, por edhe në fusha të tjera të jetës. Nëse nuk e besoni, mjafton të shikoni këto video të publikuara mbrëmjen e kaluar në Instastoryn e Zzap and Chris. Ai publikoi një video fillimisht ku u tregoi ndjekësve të tij se Fero është shumë i dobët në football.

Më pas Fero i mori Instagramin atij dhe i tha ndjekësve të Zzap se do dalin live në Instagram për të treguar rezultatin pas ndeshjes së futbollit. Por fatkeqësisht nuk doli ashtu siç Fero parashikoi. Ja që Fero në Sony Football nuk është më i miri!

ferr.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0037710666656494