INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trejsi Sejdini u shfaq te “Gang Gang” i Feros, por keni humbur detajin! Shihni ku i vendos dorën reperi ‘gangsteres’ [FOTO]

Trejsi Sejdini u shfaq te “Gang Gang” i Feros, por keni humbur detajin! Shihni ku i vendos dorën reperi ‘gangsteres’ [FOTO]

Publikuar më: 23:32 05-04-2018

Trejsi Sejdini po kthehet në një kohë të shkurtër në fenomen në median online, ndërkohë në rrjete sociale ajo prej kohësh ka shumë ndjekës dhe njihet nga shumë persona. Madje Trejsi ka rënë në sytë e menxherëve të reperit dhe e pamë në klipin e shumë përfolur “Gang Gang”. Nëse shohim fotot që Fero dhe Sejdini postuan në Instagram, të shumta ishin komentet pozitive por kishte edhe nga ata që vunë re një detaj, shkruan intv.al. Fotoja është provokuese dhe kjo jo vetëm nga veshja e ‘gangsteres’ nga Elbasani. Nëse shohim me kujdes dora e Feros është ‘zgjatur’ pak si shumë dhe ka kaluar në mes të këmbëve të Trejsit. Ta kenë humbur këtë detaj, apo është venë qëllimisht, kjo nuk dihet./intv.al/

fero1.jpg

Trejsi Sejdini u shfaq te “Gang Gang” i Feros, por keni humbur detajin! Shihni ku i vendos dorën reperi ‘gangsteres’ [FOTO]

Trejsi Sejdini po kthehet ne nje kohe te shkurter ne fenomen ne median online pasi ne rrjete sociale ajo prej kohësh ka shumë ndjekës. Madje Trejsi ka rënë në sytë e menxherëve të reperit dhe e pamë në klipin e shumë përfolur “Gang Gang”. Nëse shohim fotot që Fero dhe Sejdini postuan në Instagram, të shumta ishin komentet pozitive por kishte edhe nga ata që vunë re një detaj, shkruan intv.al. Fotoja është provokuese dhe kjo jo vetëm nga veshja e ‘gangsteres’ nga Elbasani. Nëse shohim me kujdes dora e Feros është ‘zgjatur’ pak si shumë dhe ka kaluar në mes të këmbëve të Trejsit. Ta kenë humbur këtë detaj, apo është venë qëllimisht, kjo nuk dihet./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0035960674285889