INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesja i thotë dështake pa pikën e turpit! Roza Lati i kthen përgjigjen e zgjuar [FOTO]

Komentuesja i thotë dështake pa pikën e turpit! Roza Lati i kthen përgjigjen e zgjuar [FOTO]

Publikuar më: 19:44 26-05-2018

Roza Lati së fundmi është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar dhe shkak për këtë është bërë karakteri I saj I veçantë, Fero dhe së fundmi fotot e publikuara nga ajo ku shfaqet duke u puthur me të dashurin e saj të ri.

Gjithsesi se fundmi ajo është vënë në qendër të vemëndjes dhe shkak për këtë duket se është bërë një koment që ka marrë në instagram… “Ti je një dështake plak”, I shkruan komentuesi.
Por mesa duket Rozës nuk I ka ardhur aspak mire kur e ka lecuar këtë koment dhe nuk ka zgjatur shumë dhe ja ka kthyer.

Haha! Deri ku paska arrit dështakja. Mendo atë që do më shkruash tani”, ja ka kthyer moderatorja duke e lënë me gisht në gojë.

7e0de4f5-ec1a-4bf8-b1c1-36bb15b2c010.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0071618556976318