INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U padit nga Ana pasi publikoi fotot në shtrat dhe tha që kanë kryer marrëdhënie?! Arjoni HABIT me deklaratën e tij!

U padit nga Ana pasi publikoi fotot në shtrat dhe tha që kanë kryer marrëdhënie?! Arjoni HABIT me deklaratën e tij!

Publikuar më: 15:37 07-01-2021

Prej gati një muaji, historia e Arjonit dhe Anës dhe aludimet e ndryshme në lidhje me foton bashkë në shtrat, u kthyen në kryefjalën e 'Përputhen’. Mirëpo së fundmi, Arjoni u pa në krahët e një modeleje me të cilën kanë ndarë dhe foto erotike në rrjetet sociale.

Gjithsesi lidhur me fotot që publikoi me Anën, kjo e fundit deklaroi se ka nisur menjëherë procedurat gjyqësore për cënim privatësie dhe dëmtim imazhi me publikimin e fotos.

Por, nga kjo pjesë mesa duket nuk ka asgjë të re. Këtë e ka bërë të ditur Arjoni përmes një postimi në InstaStory, i pyetur nga fansat për gjyqin.

“Jam paraqitur me avokatët e mi tek zyrat por deri tani nuk ka asnjë procedim penal. Presim” – është shprehur ish-protagonisti i “Përputhen”.

sdet.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035679340362549