INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi publikoi fotot në shtrat me Anën, Arjoni është kërcënuar nga vëllezërit e saj?! Ja si përgjigjet ai! [VIDEO]

Pasi publikoi fotot në shtrat me Anën, Arjoni është kërcënuar nga vëllezërit e saj?! Ja si përgjigjet ai! [VIDEO]

Publikuar më: 13:36 22-12-2020

Ana dhe Arjoni kanë qenë kryefjala e mediave rozë, që pasi ky i fundit publikoi foto nga shtrati me Anën, ndërsa tha se mes tyre ka pasur një lidhje. Ana e mohoi kategorikisht lidhjen, ndërsa tha se me Arjonin është takuar vetëm një herë.

Nga ana tjetër Arjoni këmbëngul se mes tyre ka pasur një lidhje dhe se femrat si Ana janë gjithmonë në kërkim të një preje, ndërsa ai në fakt I kishte propozuar që ta linin emisionin dhe të vazhdonin lidhjen bashkë.

Ndërkaq pas këtyre deklaratave dhe fotove, reagimet e kanë qenë nga më të ndryshmet në rrjet.

Në një prej deklaratave të saj pas publikimit të fotos, Ana përmendi familjen e saj duke ju bërë thirrje vëllezërve të saj nga emisioni që të tregohen të matur dhe të mos bëjnë veprime për të cilat mund të pendoheshin më vonë.

I pyetur në një intervistë për “PRIVE” se a ka patur kontakt nga ana e vëllezërve të Anës apo familjarëve të saj pas situatës së krijuar, Arjoni është shprehur:“Jo nuk kam pasur asnjë lloj kontakti me të ose familjen e saj. As kontakt e as kërcënime”.

Article Logic
Execution time: 0.0034139156341553