INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas fotove me Arjonin, s’ndalen akuzat për Anën, flet ish-konkurrenti: Ka vepruar njësoj edhe me mua…[FOTO]

Pas fotove me Arjonin, s’ndalen akuzat për Anën, flet ish-konkurrenti: Ka vepruar njësoj edhe me mua…[FOTO]

Publikuar më: 20:30 18-12-2020

Ana dhe Arjoni kanë qenë kryefjala e mediave rozë, që pasi ky i fundit publikoi foto nga shtrati me Anën, ndërsa tha se mes tyre ka pasur një lidhje. Ana e mohoi kategorikisht lidhjen, ndërsa tha se me Arjonin është takuar vetëm një herë.

Nga ana tjetër Arjoni këmbngul se mes tyre ka pasur një lidhje dhe se femrat si Ana janë gjithmonë në kërkim të një preje, ndërsa ai në fakt I kishte propozuar që ta linin emisionin dhe të vazhdonin lidhjen bashkë.

Ndërkaq pas këtyre deklaratave dhe fotove, reagimet e kandidatëve kanë qenë të ndryshme.

Ndërsa lidhur me këtë temë kanë folur edhe ish kandidatë të “Përputhen” Erjon Gega që është larguar pak kohë më parë nga “Përputhen”, tha se edhe ai kishte komunikuar me Anën jashtë studios me telefonata dhe mesazhe, ndërsa shton se ajo ishte tjetër njeri në studio dhe shumë ndryshe jashtë saj.

Ai tha se gjesti i Arjonit ishte i tepruar, por i drejtë, ndërsa shtoi se i vjen keq për familjen e Anës, por jo për Anën.

strt.png

Article Logic
Execution time: 0.003413200378418