INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas fotove +18 në vaskë, Arjoni në lidhje me modelen seksi?! Ja ç’kanë bërë tani! [FOTO]

Pas fotove +18 në vaskë, Arjoni në lidhje me modelen seksi?! Ja ç’kanë bërë tani! [FOTO]

Publikuar më: 13:31 28-12-2020

Arjoni është një nga protagonistët e emisionit "Përputhen", i cili mori së fundmi edhe vëmendje më të lartë për shkak të  të fotografisë që publikoi në rrjete sociale, ku shfaqej në shtrat me Ana Lleshin.

Arjon Luli, kishte shprehur madje edhe dëshirën për të krijuar një familje me Anën.

Por para disa ditësh qarkulluan fotografi të tjera "të nxehta" në rrjet ku Arjoni shfaqet nën shoqërinë e një tjetër vajze, modeles Serena Sula.

Së fundmi “Prive” raportoi se Arjoni dhe Serena prej dy javësh kanë nisur një lidhje dashurie, janë të pandashëm 24 orë dhe madje po jetojnë bashkë.

Si duket Arjoni i ka shijuar shumë, pasi sërish është parë me të. Së fundmi në Instastory Arjoni dhe Serena kanë publikuar pamje ku ndodhen me njëri-tjetrin në makinë madje me të njëjtin model flokësh. Pas gjithë këtyre fotove, si duket dyshja duhet të ketë më shumë se një miqësi.

640-0-5fe8c0d75948f-586x1024.jpg

 

sagt.png

Article Logic
Execution time: 0.0031740665435791