INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë s’u tha për jetën e saj private, FIFI befason me deklaratën e saj: Duan të ma marrin…[FOTO]

Çfarë s’u tha për jetën e saj private, FIFI befason me deklaratën e saj: Duan të ma marrin…[FOTO]

Publikuar më: 14:36 28-12-2020

Këngëtarja Firolleta Raci e njohur me emrin e artit si Fifi ka folur disa herë për personin që i ka rrëmbyer zemrën dhe është bërë shkas për baladat e saj ndër vite, mirëpo identitetin e tij nuk e ka zbuluar ende deri më tani.

Fifi ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram duke shuar kuriozitetin për shumë gjëra. Shumica e pyetjeve ishin për lidhjen e saj, të cilën nuk preferon ta bëjë publike. Kur u pyet se çfarë kanë njerëzit e tjerë me dashurinë e saj, Fifi u përgjigj se duan t'ja marrin, sepse ai është shumë i mirë.

“Duan ta zënë më duket! Është shumë i mirë, bile s’ka ma të mirë se ai prandaj jam dashuruar me të, por vetëm se problemi është se nuk do ua tregoj kurrë kush është”, është shprehur Fifi.

-640-0-5fe9ca6a80ff1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034220218658447