INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mes familjes dhe të dashurit, kë do të zgjidhte FIFI? Ja si përgjigjet këngëtarja!

Mes familjes dhe të dashurit, kë do të zgjidhte FIFI? Ja si përgjigjet këngëtarja!

Publikuar më: 13:36 08-12-2020

Të gjithë e dimë që tatuazhi i Fifit “Stracciatella” në krahun e saj është për djalin që i ka rrëmbyer zemrën. Dikush nga ndjekësit e saj në Instagram e ka pyetur se kë do të zgjidhte mes familjes dhe “stracciatella”-s së saj dhe këngëtarj i ka dhënë një përgjigje mjaft të bukur.

“Stracciatella mundet me u bo nesër familja jem! Kështu që patjetër familja”- i përgjigjet Fifi.

fifi1.jpg

 

I dashuri i Fifit jeton në Gjermani dhe nga fjalët që qarkullojnë në media ai quhet , Xhuljo Tabaku.

Article Logic
Execution time: 0.0032880306243896