INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u shfaq me Anën, u publikuan fotot +18 me modelen seksi në vaskë, por zbulohet çfarë e lidh Arjonin me të!

Pasi u shfaq me Anën, u publikuan fotot +18 me modelen seksi në vaskë, por zbulohet çfarë e lidh Arjonin me të!

Publikuar më: 16:34 27-12-2020

Prej gati një muaji, historia e Arjonit dhe Anës dhe aludimet e ndryshme në lidhje me foton bashkë në shtrat, u kthyen në kryefjalën e 'Përputhen’. Mirëpo së fundmi, Arjoni u pa në krahët e modeles së njohur, Serena Sula. Dyshja pozonin bashkë nga vaska teksa ndanin momente shumë erotike.

"Mua Babagjyshi ma solli dhuratën para kohe", shkruante modelja super seksi krah fotove të publikuara në Instagram.

Ndërkohë ,‘Prive', raporton se Arjoni dhe Serena Sula kanë nisur një romancë së bashku, dhe madje ato po jetojnë bashkë.

arjon.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037548542022705