INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Je xheloze"/ Tea përplaset me Anën për këtë arsye: Pse të djeg kaq shumë që…

Publikuar më: 19:37 19-12-2020

Takimi i Andit dhe Teas ka sjellë jo pak debate në studio. Pas transmetimit të pjesës së dytë të takimit, Ana tha se takimi i tyre dukej si aktrim. Por ndërkohë Tea iu përgjigj direkt duke i thënë se ajo është xheloze.

Tea: Pse të djeg kaq shumë që ndërhyn me takimet e mia me Andin

Ana: Jo kush tha.  Nuk më dukeni real. Unë e mendoj kështu, që ju aktroni

tea: Ti thjesht e mendon, nuk e bazon diku

Ana: Jo unë ju kam parë, në jemi në tv këtu, që do të thotë ti sheh cilësitë dhe kaq.

Tea: unë them që je xheloze

Ana jo nuk jam fare xheloze. Unë s’kam interes për Andin

Tea: Po atëherë pse komenton nëse ‘ske interes

ef.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039281845092773