INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja e pyet ''sa herë në javë bën seks'', Rudina Dembacaj i jep përgjigjen befasuese: Unë bëj…[FOTO]

Fansja e pyet ''sa herë në javë bën seks'', Rudina Dembacaj i jep përgjigjen befasuese: Unë bëj…[FOTO]

Publikuar më: 15:33 07-01-2021

Aktorja Rudina Dembacaj është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes, sidomos që pasi bëri publike lidhjen me ish deputetin Mark Froku. Ata të dy i dhanë fund beqarisë në fillim të këtij viti, ndërsa ceremoninë e dasmës pritet ta mbajnë sapo të përfundojë pandemia.

Aktorja është vazhdimisht aktive në instagram ku ndan me ndjekësit detaje të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale. Ajo shpesh herë i fton ndjekësit ti drejtojë pyetje të ndryshme dhe gjithmonë jep përgjigje krejt unike.

Dikush e ka pyetur së fundmi se sa herë në javë bën seks dhe ajo është përgjigjur: “Mendova se ishte një burrë që bëje këtë pyetje, qenke një zonjë. Meqë pyetja është e sinqertë do përgjigjen seriozisht. Unë nuk bëj seks, bëj dashuri”.

disko.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003169059753418