INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush po gënjen kë?! Arjoni e nxorri BLOF për gjyqin pasi publikoi fotot në shtrat, reagon Ana: Jam ndjerë e fyer...

Kush po gënjen kë?! Arjoni e nxorri BLOF për gjyqin pasi publikoi fotot në shtrat, reagon Ana: Jam ndjerë e fyer...

Publikuar më: 15:34 11-01-2021

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Ana Lleshi ka qenë e ftuar ditën e djeshme në “Trotuar”, ku tregoi disa detaje të jetës së saj që nuk i dinim.

Ajo u shpreh shumë e fyer në lidhje me veprimin e Arjonit, ku theksoi se është në proces gjyqësor. Në lidhje me pyetjen se si do të reagonte nëse do të ndihej e ngacmuar seksualisht ajo tha se do të dilte e parrulla duke e treguar atë që mund t’i ndodhte.

“Unë jam ndjerë e fyer shumë keq, ashtu si çdo femër. Nëse do të ndodhte që të më ngacmonin seksualisht do të dilja me parulla se më ndodhi kjo gjë dhe pikë. Po të hedh unë gurin e parë do ta bënin dhe shumë pas meje. Unë jam në një proces gjyqësor dhe s’më lejohet fare të flas për këtë temë”, tha Ana.

Kujtojmë që para pak ditësh Arjoni tregoi që ndaj tij nuk po vijon asnjë process gjyqësor dhe ne s’po e kuptojmë cili ka të drejtë.

Article Logic
Execution time: 0.0036180019378662