INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E preferuara juaj? As Tayna, as Loredana, as Ledri, ja cila këngë është dëgjuar më shumë në javën e parë të 2021-it

E preferuara juaj? As Tayna, as Loredana, as Ledri, ja cila këngë është dëgjuar më shumë në javën e parë të 2021-it

Publikuar më: 14:34 07-01-2021

2020-a ishte shumë i vështirë për artistët, pasi nuk kanë patur kontakt të drejtpërdrejtë me fansat. E themi këtë sepse klubet e natës u mbyllën dhe ata nuk patën mundësinë të performonin hitet e tyre pranë fansave të shumtë.

Gjithesesi, kjo nuk i ndaloi të publikojnë projekte të ndryshme, si këngë apo albume dhe të gjithë jemi dakord që më i suksesshmi ishte Mozzik.

Ky i fundit rezulton të jetë më i dëgjuari edhe në javën e parë të këtij viti në Shqipëri. Me një kërkim të thjeshtë, shohim në YouTube se kënga e re “n’Tiranë” është kënga numër “1” në trending në vendin tonë.

Më pas vjen kënga e Finem-Avioni dhe Fero e Stresi-MAHALL.

zikua.png

Article Logic
Execution time: 0.0036499500274658