INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tatuazhi i ri i Luanës ka një kuptim shumë të veçantë [FOTO]

Tatuazhi i ri i Luanës ka një kuptim shumë të veçantë [FOTO]

Publikuar më: 12:03 21-06-2020

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, ka zbuluar së fundmi tatuazhin e saj më të ri. Bukuroshja ka qenë aktive këto kohë në rrjetet sociale, duke publikuar foto nga projektet që po përgatit me siguri për të ardhur me një hit të ri muzikor këtë verë.

Por para se ta bëjë këtë, moderatorja ka gjetur një moment frymëzues për të shenjuar në trupin e saj një moto që duket se do të ndjekë përgjithmonë.

Me sa mundëm të kuptojmë nga fotoja e fundit e publikuar nga Luana në Instastory, vargjet e gëdhendura në trupin e saj duken si një parim që e udhëheq në jetë: “Në fund të fundit jeta ime është rezultat i përpjekjeve që kam bërë për të qëndruar me këmbë në tokë ndërsa mbaj pareshtur sytë nga qielli”.

lut.jpg

 

Moderatorja po përgatitet për projektin e ri televiziv, “Take me out” që do të nisë menjëherë sapo situata të normalizohej nga pandemia.

Dhe me sa duket koha po tregon se emisioni i saj i ri do të nisë shumë shpejt.

Article Logic
Execution time: 0.0033750534057617