INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzuan për PHOTOSHOP, reagon publikisht Luana Vjollca [FOTO]

E akuzuan për PHOTOSHOP, reagon publikisht Luana Vjollca [FOTO]

Publikuar më: 10:34 23-06-2020

Luana Vjollca reagon pas sulmit në rrjete sociale, ku u kryqëzua nga ndjekësit për një foto në të cilën duket sikur ka bërë photoshop.

Bëhet fjalë për foton që ka postuar nga një fushë tenisi, dhe ajo që ka ngritur dyshimet është fakti që në foto shfaqet vetëm me një krah.

Pas bujës që bëri Luana ka kometuar në foton e saj, duke etiketuar fotografen që ka realizuar setin të cilës i thotë: ” Shpjegoja publikut ku e kam krahun, e ke zhduk me photoshop?”

Ndërsa fotografja i përgjigjet me ironi duke shkruar se ka bërë magji: “Hahahahahah kam bo magji”.

Luana më tej i shkruan: E mirë po flej tani qe dhe pergjigje se spo na zinte gjumi nga halli.

Pra si duket s’ka qenë photoshop, por pozicioni që ajo ka marrë ia ka fshehur krahun.

kue.png

Article Logic
Execution time: 0.0086770057678223