INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për çfarë shpenzon më shumë para Luana Vjollca? Na e thotë vetë ajo! [FOTO]

Për çfarë shpenzon më shumë para Luana Vjollca? Na e thotë vetë ajo! [FOTO]

Publikuar më: 18:06 17-05-2020

Moderatorja Luana Vjollca ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën turke ‘Moda Turkey’ ku ka rrëfyer gjëra që deri sot nuk i kemi ditur. Këngëtarja është pyetur se për çfarë harxhon më shumë para, dhe ndonëse i pëlqen të duket bukur rrobat dhe aksesoret nuk janë prioriteti i saj.

“Unë nuk jam nga ato femra që shpenzojnë shumë në rroba, më pëlqen të vishem bukur, por nuk jam e fiksuar, dhe mendoj se kjo është gjë e mirë, pëlqej më shumë të shpenzoj në gjëra më me vlerë” – ka treguar Luana. Pra, Luana bën blerje të zgjuara.

 

Article Logic
Execution time: 0.0087919235229492