INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Për inatin e Maluma-s? Ishi i yllit botërorit pozon NUDO duke ekspozuar të pasmet dhe FOTON ja ka bërë NEYMAR?

Upsss! Për inatin e Maluma-s? Ishi i yllit botërorit pozon NUDO duke ekspozuar të pasmet dhe FOTON ja ka bërë NEYMAR?

Publikuar më: 17:28 20-06-2020

Modelja Natalia Barulich, e cila është e dashura e futbollistit të njohur, Neymar i ka 'çmendur' të gjithë me foton që ka publikuar së fundmi.

E dashura e Neymar ka postuar një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet nudo e mbuluar vetëm me një çarçaf duke ekspozuar të pasmet.

Në foto duket edhe dora e një mashkulli, që ka fotografuar modelen, por nuk dihet nëse ka qenë dora e futbollistit apo dikush tjetër.

“I lë gjërat të shkojnë për të qenë e lirë,”shkruan modelja përkrah fotos.

Kujtojmë që modelja Natalia Barulich u bë shumë e njohur kur tradhëtoi të dashurin e saj Maluma me futbollistin brazilian Neymar.

Screenshot_2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035021305084229