INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klinika ruse publikon foton “para-pas” ndërhyrjeve, reagon Arbenita: Jam mësuar…[FOTO]

Klinika ruse publikon foton “para-pas” ndërhyrjeve, reagon Arbenita: Jam mësuar…[FOTO]

Publikuar më: 13:01 21-06-2020

Arbenita Ismajli është një ndër personazhet e njohur që përflitet shumë në median rozë, për shkak të jetës që ajo bën, apo romancave që ka.

Një ditë më parë mediat vendase raportuan se modelja nga Kosova Arbenita Ismajli ka bërë ndërhyrje estetike në fytyrë, pasi një klinikë në Rusi publikoi pamje të ndërhyrjeve që Arbenita kishte bërë në fytyrë dhe të transformimit të saj.

BUNITA.png


Sikurse shihet edhe nga fotot e publikuara nga kinika ruse shihet që modelja shqiptare ka realizuar bërë një ndërhyrje për të pasur trendin më të fundit “sytë dhelpër”. Ajo ka kryer ndërhyrje me fillers në hundë si dhe ka bërë drejtim të nofullës.

Sa i përket këtij postimi dhe lajmeve lidhur me të, sigurisht ka ardhur dhe reagimi i vetë modeles, e cila ka postuar një video në InstaStory, ku vë në pah nxjerr fytyrën e saj, duke sshkruar se gjithçka shkruhet për të janë shpifje.

“E mësuar me shpifjet tuaja.”- ka shkruar Arbenita.

 

SHIF.png

Article Logic
Execution time: 0.0037150382995605