INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbenita Ismajli qenka fanse “e çmendur” e aktorit shqiptar të humorit!

Arbenita Ismajli qenka fanse “e çmendur” e aktorit shqiptar të humorit!

Publikuar më: 16:02 30-05-2020

Arbenita Ismajli u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u lidh me reperin e njohur, Fero. Menjëherë modelja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me tiparet dhe format e saj trupore. Arbenita jeton jashtë shtetit, aty ku po zhvillon karrierën e saj si modele. Ajo është kthyer në imazhin kryesor për disa linja veshjesh dhe është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga përditshmëria, por edhe nga jeta profesionale.

Së fundmi Arbenita na ka treguar një detaj që nuk e dinim më parë. Edhe pse jeton prej vitesh jashtë, ajo i ndjek spektaklet e humorit në Shqipëri, madje paska edhe një aktor të preferuar, pikërisht Albana Bogdon.

Modelja bukuroshe ka publikuar një video (të cilën tashmë e ka fshirë) nga një prej skeçeve të Albanos dhe bashkëngjitur saj ka shkruar “Jam fanse e çmendur e Albanos”.

1561035269_albano-600x360.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031609535217285