INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në 1 vjetorin e vdekjes së njeriut të shtrenjtë, LOREDANA bën dedikimin prekës! [FOTO]

Në 1 vjetorin e vdekjes së njeriut të shtrenjtë, LOREDANA bën dedikimin prekës! [FOTO]

Publikuar më: 17:05 30-05-2020

Këngëtarja Loredana Zefi prej vitesh tashmë jeton dhe punon në Zvicër ku e kemi parë të korrë suksese të shumta në fushën e muzikës. Veç kësaj ajo ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të jetës së saj private që pas ndarjes nga Mozzik.

Në një intervistë të pak kohëve më parë Loredana foli për herë të parë për jetën e saj private si dhe familjen. Ajo përmendi gjithashtu edhe momentin më të vështirë në jetën e saj kur i vdiq i ati një vit më parë.

Loredana e ka kujtuar të atin edhe sot në një vjetorin e largimit të tij nga jeta përmes një fotoje në instagram ku shkruan: “Sot një vit pa ty baba, por ti mbetesh gjithmonë në zemër”.

-640-0-5ed2550c79896.png

 

Kujtojmë se së fundmi Loredana njoftoi dhe ka humbur një shumë të madhe parash si pasojë e Koronavirusit dhe si rrjedhojë çmimi i biletave të turit të saj është rritur. 

Article Logic
Execution time: 0.0044050216674805