INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është një prej vajzave më seksi dhe të përfolura në showbizz, por me siguri e keni të pamundur të gjeni se cila është vogëlushja në FOTO!

Sot është një prej vajzave më seksi dhe të përfolura në showbizz, por me siguri e keni të pamundur të gjeni se cila është vogëlushja në FOTO!

Publikuar më: 10:46 16-08-2019

Morena Taraku është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë si për shkak të profesionit ashtu edhe për jetën private.

rrr.JPG

Ajo ndiqet nga shumë fansa në rrjetet sociale të cilët i mban të përditësuar vazhdimisht me foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria ku tregon jetën luksoze që bën.

Së fundmi, këngëtarja është bërë nostalgjike pasi ka publikuar një foto kur ajo ishte një fëmijë i vogël ku ka shkruar :

“Isha një vajzë e vogël por me ëndërra të mëdha”- ka shkruar këngëtarja duke vendosur më poshtë një foto tjetë ku shihet ajo vetë duke performuar dhe me sa duket ëndrrat e këngëtares po realizohen një nga një.

morena.JPG

 

Article Logic
Execution time: 0.0074141025543213