INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e humbisni! Si rrallëherë, Nora Istrefi çmend të gjithë duke bërë 'twerk' të fuqishëm [VIDEO]

Mos e humbisni! Si rrallëherë, Nora Istrefi çmend të gjithë duke bërë 'twerk' të fuqishëm [VIDEO]

Publikuar më: 10:02 16-08-2019

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun i cili gjithmonë ka interes për jetën private e profesionale të saj.

Këngëtarja njihet edhe për stilin e spikatur të veshjes dhe imazhin e kuruar.

n1.JPG

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale e cila ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe private.

Së fundmi, ajo ka performuar në një pub, ku me twerk-un e saj të “çmendur” dhe lëvizjet e saj provokuese ka ndezur gjithë skenën.

 

1 from sonila on Vimeo.

 

2 from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0035638809204102