INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Nuk na ka fiksuar vetëm neve, këngëtari i famshëm, ylli BOTËROR, ''çmendet'' pas Morena Tarakut, shihni ç’ka bërë [FOTO]

WOW! Nuk na ka fiksuar vetëm neve, këngëtari i famshëm, ylli BOTËROR, ''çmendet'' pas Morena Tarakut, shihni ç’ka bërë [FOTO]

Publikuar më: 08:32 16-07-2019

Morena Taraka ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re që mban titullin “Swag”, këngë në të cilën këngëtarja flet për jetën private të saj, në veçanti luksin që shijon. Klipi i këngës është mjaft ekstravagant, dhe në të bukuroshja shqiptare vjen me një paraqitje mjaft atraktive dhe provokuese.

“Swag” është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar, por jo vetëm pasi po dëgjohet edhe jashtë kufijve tanë.

Me këtë këngë, Morena ka tërhequr edhe vëmendjen e këngëtarit me famë botërore, Jason Derulo. Ky i fundit i ka komentuar Morenës emoji të zjarrit në një video të postuar në Instagram.

zjar.jpg

 

Por nuk është ndalur me kaq. Derulo i ka komentuar këngëtares shqiptare edhe në një foto ku ajo shfaqet gjatë xhirimeve të këngës.

dur.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0034568309783936