INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk i lë vend imagjinatës! Morena Taraku performon para fansave në Prizren vetëm me...[FOTO]

Nuk i lë vend imagjinatës! Morena Taraku performon para fansave në Prizren vetëm me...[FOTO]

Publikuar më: 08:25 22-07-2019

Morena Taraku është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë si për shkak të profesionit ashtu edhe për jetën private. Ajo ndiqet nga shumë fansa në rrjetet sociale të cilët i mban të përditësuar vazhdimisht me foto dhe video nga përditshmëria ku tregon jetën luksoze që bën.

Së fundmi, këngëtarja ka mbajtur një koncert për fansat e saj në Prizren e cila ka performuar disa këngë të saj, ku nuk ka munguar edhe performanca energjike e saj.

Morena është shfaqur me një veshje mjaft provokuese, me një kostum transparent, modelja theksoi linjat e saj trupore duke ngacmuar kështu imagjinatën e fansave të saj të cilët ishin prezent.

“Swag” është kënga e saj e fundit e cila është pritur mjaft mirë nga publiku dhe po merr një sukses të të madh.

auto_11563779178.png

auto_21563779180.png

auto_31563779182.png

Article Logic
Execution time: 0.0035550594329834