INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Se dimë pse Kiara Tito zgjodhi të vepronte kështu pas këngës me Butrintin dhe ndoshta këngëtarit s’i ka pëlqyer ky DETAJ! [VIDEO]

Se dimë pse Kiara Tito zgjodhi të vepronte kështu pas këngës me Butrintin dhe ndoshta këngëtarit s’i ka pëlqyer ky DETAJ! [VIDEO]

Publikuar më: 12:13 21-06-2019

Këngëtari Butrint Imeri, ka publikuar para pak ditësh këngën e tij më të re, me titull “Hajt Hajt”, që menjëherë është bërë pjesë e hiteve verore, në tregun muzikor shqiptar. Kjo këngë mezi pritej nga fansat e tij pasi pjesë e video klipit është bërë edhe moderatorja Kiara Tito dhe në vetëm më pak se dy javë nga publikimi, “Hajt Hajt” numëron mbi 7.6 milion klikime.

Por neve të intv.al na bëri përshtypje një detaj shumë interesant të cilin vetëm moderatorja mund të na e shpjegojë,

Pas publikimit të këngës, Kiara Tito as nuk e ka marrë mundimin ta promovojë atë, gjë që s’jemi mësuar ta shohim te protagonistët e tjerë.

Shumë vipa e promovuan dhe e mbështetën këngën e Butrintit, po moderatorja pse jo? Në Instagramin e saj nuk ka asnjë postim në lidhje me këngën pas publikimit të saj dhe në instastory se ka promovuar asnjëherë. Të themi të drejtën “FEED-in” e Instagramit e kemi vënë re që e ka të kuruar, por në instastory mund ta bënte një përjashtim.

tirkkt.png

 

Po ju s’do e promovonit një këngë në të cilin ndoshta do ishit protagonist? Në fakt “Hajt Hajt” s’ka shumë nevojë për t’u promovuar.

 

vjk.png

Article Logic
Execution time: 0.0038590431213379