INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E keni parë si moderatore dhe këngëtare, por Luana Vjollca habit me profesionin e ri që ka zgjedhur [FOTO]

E keni parë si moderatore dhe këngëtare, por Luana Vjollca habit me profesionin e ri që ka zgjedhur [FOTO]

Publikuar më: 10:41 21-06-2019

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po jeton momentet me të lumtura të jetës së saj.

E nisi me moderim duke u bërë një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku dhe më pas Luana sfidoi veten në muzikë e deri tani i ka ecur goxha mirë.

Përveç projekteve muzikore ajo është shumë aktive edhe me koncerte të ndryshme ku ftohet për të performuar dhe i gjithë publiku çohet në këmbë.

Së fundmi, Luana ka bërë pyetësorin “Ask me a question” në llogarinë e saj të Instagramit, ku ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë projekti mendojnë se ajo do të sjell së shpejti.

“Çfarë mendoni që po vjen? Këngë e re, emision i ri, brand i ri apo film?”- ka shkruar Luana në postimin e saj duke na lënë të kuptojme se përveçse këngëtare ajo do të bëhet dhe një akore e talentuar ku së shpejti mund ta shohim si protagoniste e ndonjë filmi.

-640-0-5d0c9d3ebd179.jpg

-640-0-5d0c9d4305368.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084130764007568
    array(1) { ["section"]=> string(109) "e-keni-pare-si-moderatore-dhe-kengetare-por-luana-vjollca-habit-me-profesionin-e-ri-qe-ka-zgjedhur-foto-96793" }