INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! I ''çmendi'' të gjithë me kërcimin e saj sensual, Luana Vjollca tregon më shumë se ç’duhet! I dalin të brendshmet…[FOTO/ VIDEO]

Upsss! I ''çmendi'' të gjithë me kërcimin e saj sensual, Luana Vjollca tregon më shumë se ç’duhet! I dalin të brendshmet…[FOTO/ VIDEO]

Publikuar më: 11:57 17-06-2019

Karriera muzikore e Luana Vjollcës po ecën me hapa shumë të suksesshëm dhe më serioze se kurrë. Ajo fillimisht erdhi me një projekt muzikor dhe të gjithë menduan se vetëm ka sfiduar veten në këtë fushë pasi është e fokusuar në moderim, por Luana po ia del në të dyja fushat.

Së fundmi e kemi parë shpesh në koncerte të ndryshme muzikore në vendet ku ka shqiptarë dhe koncerti i fundit ishte në Zvicër. Ajo këndoi para një numri të madh të të pranishmëve dhe ‘çmendi’ ata e veshur me një fustan super të shkurtër.

Në një moment Luana ka kthyer të pasmet nga ata dhe gati sa nuk i ka zbuluar të gjitha, por në një moment tjetër siç shihet në një video të kapur nga fansat, këngëtares i kanë dalë të brendshmet.

kiket.png

uker.jpg

Epo Luana di si ta elektrizojë atmosferën…

 

Article Logic
Execution time: 0.0037291049957275