INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA, por as nuk ngjajnë! Moderatoren e njohur e ngatërrojnë me Kiara Titon, reagimi i tyre është EPIK [FOTO]

HAHA, por as nuk ngjajnë! Moderatoren e njohur e ngatërrojnë me Kiara Titon, reagimi i tyre është EPIK [FOTO]

Publikuar më: 13:20 18-06-2019

Ajo është padyshim një prej moderatoreve më simpatike dhe më të dashura për publikun shqiptar. Tashmë Dojna Mema e ka kthyer në traditë të sajën, që me ndjekësit në rrjete sociale herë pas here të zhvillojë rubrikën e pyetjeve dhe përgjigjeve.

Kurioziteti është i madh te fansat e saj, por një prej tyre e ka ngatërruar me Kiara Titon pasi i ka shkruar: “Të dua shumë Kiara Tito, je më e mira”. Si iu përgjigj Dojna? Me qetësinë që e karakterizon, ia ktheu: “Edhe unë, faleminderit për suportin”

Por këtë përgjigje të Dojnës e ka publikuar edhe Kiara në instastoryn e saj ku etiketoi moderatoren dhe shkroi: “LOT”.

Ka të drejtë, është shumë lot.

titua.png

Article Logic
Execution time: 0.0019378662109375