INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju pëlqeu juve? Pasi publikoi këngën me Kiara Titon, Butrint Imerit i ndodh e papritura! E zbuloni këtu [FOTO]

Ju pëlqeu juve? Pasi publikoi këngën me Kiara Titon, Butrint Imerit i ndodh e papritura! E zbuloni këtu [FOTO]

Publikuar më: 12:34 11-06-2019

Këngëtari Butrint Imeri, ka publikuar para pak ditësh këngën e tij më të re, me titull “Hajt Hajt”, që mesa duket do të jetë pjesë e hiteve verore, në tregun muzikor shqiptar. Kjo këngë mezi pritej nga fansat e tij pasi pjesë e video klipit është bërë edhe moderatorja Kiara Tito dhe në vetëm 4 ditë nga publikimi, “Hajt Hajt” numëron mbi 3 milion klikime.

Sigurisht një sukses i jashtëzakonshëm për Butrintin dhe ky numër i madh klikimesh ka bërë që këngëtari të akuzohet se i ka blerë klikimet (lexo këtu), por ne të intv.al sapo zbuluar se kënga “Hajt Hajt” është numri 1 në “trending” në vendin tonë, që do të thotë se është kënga që po dëgjohet më shumë.

Por kjo këngë s’po dëgjohet vetëm në vendin tonë sepse është edhe numri 1 trending në Maqedoninë e Veriut dhe numri 4 trending në Zvicër, aty ku ka shumë shqiptarë dhe fansa të Butrintit.

Keni dyshime që do jetë hiti i verës?

collagearrtdat.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035359859466553