INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trim Jetullahu i suprizoi të gjithë me disa sekuenca të këngës së tij më të re [VIDEO]

Trim Jetullahu i suprizoi të gjithë me disa sekuenca të këngës së tij më të re [VIDEO]

Publikuar më: 12:51 11-06-2019

Trimi Jetullahu është një ndër këngëtarët më të suksesshëm dhe të dashur për publikun shqiptar, kosovar dhe zvicerian.

Këngëtari është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale duke ndarë me të gjithë fansat e tij foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga përditshmeria e tij por, kur bëhet fjalë për lidhjet e tij sentimentale është shumë i rezervuar.

Brenda një afati gjashtë mujor Trimi ka publikuar jo më pak se tre këngë të cilat u pritën shumë mirë nga publiku.

Së fundmi, në llogarinë e tij të Instagramit ka postuar një video ku shihet këngëtari duke kënduar disa rrjeshta nga kënga e tij e ardhshme ku lajmëron ndjekësit se projekti më i ri do të lancohet së shpejti.

Kënga e tij e fundit titullohet “Baby” ku artisti numëron mbi gjysmë milioni klikime në Youtube.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Lali biri qato shisha se sonte u kalle .???? SOON.?☀️?

A post shared by TRIMI (@trimijetullahu) on

Article Logic
Execution time: 0.0064389705657959