INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas suksesit në këngën e Butrintit, Kiara Tito zbulon surprizën e rradhës dhe mezi po presim! [FOTO]

Pas suksesit në këngën e Butrintit, Kiara Tito zbulon surprizën e rradhës dhe mezi po presim! [FOTO]

Publikuar më: 13:54 14-06-2019

Para pak ditësh u publikua kënga më e re e Butrint Imerit nën titullin “Hajt Hajt” dhe menjëherë është kthyer në hit.

Kjo këngë është trending numër 1 në disa shtete, por interesant ishte fakti se modele në klip është pikërisht Kiara Tito, moderatorja e njohur e cila është përfolur shpesh për një lidhje të mundshme me Butrintin, mirëpo ata janë shprehur se janë thjesht shokë.

Pas suksesit me këngën “Hajt Hajt” dhe emisionit që drejton, Kiara Tito ka vendosur të merret me një projekt të ri. Moderatorja ka lajmëruar së fundmi të gjithë fansat se shumë shpejt do të sjell një vlog të vetin. Ajo nëpërmjet një postimi ka pyetur fansat se çfarë dëshirojnë të shikojnë në videon e parë dhe i ka kërkuar atyre ta ndjekin në adresën e saj në Youtube ku do hidhen të gjitha videot.

rar.jpg

vett.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003864049911499