INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperja hedh prapa krahëve situatat e vështira! Loredana bën këtë ndryshim në pamje, por a nuk ju duket si Era Istrefi? [VIDEO]

Reperja hedh prapa krahëve situatat e vështira! Loredana bën këtë ndryshim në pamje, por a nuk ju duket si Era Istrefi? [VIDEO]

Publikuar më: 09:20 07-06-2019

Nuk është hera e parë që komentohen për ngjashmërinë e tyre, e ndoshta s’do të jetë e fundit.

Loredana ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit për shkak të skandalit në Zvicër ku u akuzua nga një çift zviceran se ajo me familjarët e saj u kanë marrë para atyre, por këngëtarja do të rikthehet në muzikë me një projekt të ri që pritet të ketë shumë sukses. Këngëtarja ka lajmëruar prej disa ditësh se kënga e re do të quhet "Labyrinth" dhe është publikuar më në fund pavarësisht shumë ngjarjeve që e kanë mërzitur këngëtaren.

 

Ditën e sotme është postuar edhe një foto nga pamja menjëherë na u kujtua Era Istrefi.

Loredana shfaqet e veshur me të bardha dhe me një gërshet të gjatë, si Era në klipin e këngës "Nuk e di".

collageERDA.jpg

 

A nuk ngjajnë shumë?

Article Logic
Execution time: 0.0025639533996582