INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë po flasin për skandalin LOREDANA, por do të vini duart në kokë kur të mësoni sa kushton kjo veshje e MOZZIK! [FOTO]

Të gjithë po flasin për skandalin LOREDANA, por do të vini duart në kokë kur të mësoni sa kushton kjo veshje e MOZZIK! [FOTO]

Publikuar më: 12:56 27-05-2019

Skandali "Loredana" tërhoqi një vëmendje të madhe si në media ashtu edhe në opinionin publik. Këngëtarja akuzohet për vjedhjen e 700 mijë frangave por në këtë histori janë përfshirë dhe persona të afërm të saj. Ndërkohë që çështja është nën hetim nga shteti zviceran, Loradana dhe Mozzik vazhdojnë të punojnë fort për karrierën e tyre të suksesshme.

Mirëpo një detaj që e kemi vënë re shpesh herë në profilin e dy artistëve është fakti që ata vishen shumë shtrenjtë.

Ndërsa së fundmi, faqja e famshme shqiptare që zbulon çmimet e veshjeve të figurave V.I.P, ka zbuluar çmimet e veshjeve të fundit të Mozzik.

Vetëm ora e tij e markës Rolex, kushton rreth 32 mijë euro, syzet nga Louis Vuitton, 495 euro ndërsa kapelja nga Burberry, 270 euro. Ndërkohë xhaketa e markës së famshme britanike Burberry, kushton 1550 euro ndërsa çizmet të markës Louis Vuitton, 1490 euro.

Pra Mozzik është veshur me një veshje që shkon më shumë se 35 mijë Euro. Jo pak ë!

PLEQT.png

Article Logic
Execution time: 0.0033369064331055