INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas skandalit të Loredanës, MOZZIK-ut i ndodh e papritura në Zvicër dhe ndoshta se kishte imagjinuar! [FOTO]

Pas skandalit të Loredanës, MOZZIK-ut i ndodh e papritura në Zvicër dhe ndoshta se kishte imagjinuar! [FOTO]

Publikuar më: 11:29 06-06-2019

Skandali i zhvatjes së parave të familjes zviceriane vazhdon akoma të diskutohet në mediat rozë në Shqipëri, Kosovë dhe Zvicër.

Kjo situatë ka prekur shumë jo vetëm Loredanën dhe Mozzik, por edhe familjarët e tyre, po ashtu reperja ka anulluar të gjitha koncertet e saj. Ndërkohë që para pak ditësh ajo përjetoi një tragjedi pasi i ati i saj u nda nga jeta. Por pavarësisht kësaj, Mozzik publikoi një këngë të re në bashkëpunim me Dardan dhe po rezulton shumë e suksesshme.

Vëllai i Mozzik, Getinjo, ka publikuar në ‘Instastory’ një ‘screenshot’ ku tregon që kënga e fundit e të vëllait, “A milly”, renditet e para në këngët më të dëgjuara në Zvicër. Pra populli zviceran pavarësisht të gjithave vazhdon ta pëlqejë reperin.

Pas shumë ngjarjeve të vështira, me siguri ky lajm e ka gëzuar Mozzikun dhe partneren e tij, Loredanën.

DARM.png

Article Logic
Execution time: 0.0035419464111328