INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’po gjejnë qetësi! E dhimbshme, pas skandalit, LOREDANA humb njeriun më të dashur, pikëllohet dhe MOZZIK: Do të kujtoj sa t’jem gjallë...[FOTO]

S’po gjejnë qetësi! E dhimbshme, pas skandalit, LOREDANA humb njeriun më të dashur, pikëllohet dhe MOZZIK: Do të kujtoj sa t’jem gjallë...[FOTO]

Publikuar më: 09:58 30-05-2019

Si të mos mjaftonin të gjithë ato akuza të ardhura në drejtim të saj dhe familjes, Loredana ka dhënë lajmin më të hidhur.

Reperja e njohur ka humbur babain i cili është ndarë nga jeta dhe ajo i ka shkruar disa fjalë zemre në rrjetet sociale. Loredana ka falenderuar të atin për gjithçka ka bërë për të deri më sot duke uruar me zemër që ai të pushojë i qetë. Më pas këngëtarja ka falenderuar këdo që i ka qëndruar pranë në këto ditë të vështira.

dokt.png

 

Nuk mund të mungonte edhe reagimi prekës i Mozzik i cili është pikëlluar shumë nga kjo humbje e babait të Loredanës dhe njëkohësisht vjehrrit të tij.

“O baba Lush, pusho në paqe. Zoti ta mëshiroftë shpirtin tënd të mirë e të butë! Do të kujtoj sa t’jem gjallë!”- shkruan Mozzik me pikëllim në një foto të publikuar në instastory.

lushi.jpg

 

U prehtë në paqe!

 

Article Logic
Execution time: 0.003587007522583