INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Luana Vjollca dhe këngëtarja shqiptare do të bashkëpunojnë me yllin latin? [FOTO]

Pra, Luana Vjollca dhe këngëtarja shqiptare do të bashkëpunojnë me yllin latin? [FOTO]

Publikuar më: 12:35 16-07-2020

Prej ditësh, Luana ka treguar se po punon për një tjetër projekt. Nëpërmjet postimeve të ndryshme, Luana ka zbuluar disa nga përgatitjet, për të cilat po punon pa lodhur. Mirëpo ajo ka dashur që ta mbajë akoma mister projektin e ri. Megjithatë ‘sekreti’ nuk ka zgjatur shumë pasi qenë këngëtari mjaft i njohur latin, Jay Santos, i cili ka zbuluar që është në Tiranë dhe është takuar me Luanën për të biseduar, me siguri për këngën e re. Jay Santos ka ndarë edhe momente nga xhirimet që me sa duket do realizohet në vendin tonë.

Ai është takuar edhe me këngëtaren e njohur, Ronela Hajati, me siguri për një tjetër bashkëpunim.

Tashmë na mbetet për të pritur për këto super surpriza.

Screenshot_1.png

Article Logic
Execution time: 0.0029098987579346