INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbenita Ismajli “djeg” rrjetin, pozon “topless” nga vaska [FOTO]

Arbenita Ismajli “djeg” rrjetin, pozon “topless” nga vaska [FOTO]

Publikuar më: 13:37 16-07-2020

Modelja Arbenita Ismajli tërheq gjithmonë vëmendje me fotot që poston. Ajo kthehet menjëherë kryefjala e mediave online.

Prej kohësh është përfolur se Arbenita ka kryer ndërhyrje në trupin dhe fytyrën e saj, por modelja nuk i ka konfirmuar zërat.

Mbrëmjen që lamë pas, Arbenita ndau disa pamje tepër sensual nga vaska saj dhe si pa dashur doli topless në njërën nga fotografitë, por kjo mjaftoi që rrjeti të flasë për të masivisht

“Natë e vonë në Manchester”- ishin fjalët e Arbenitës krahas pozave super seksi.

Në fakt, kjo është hera e parë që shohim poza të tilla prej modeles, e cila përpiqet të tregohet shpesh e rezervuar në fotot e saj.

View this post on Instagram

Late night in Manchester ?

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Article Logic
Execution time: 0.0035190582275391