INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Politika uron “Ditën e Verës” [FOTO]

Politika uron “Ditën e Verës” [FOTO]

Publikuar më: 09:26 14-03-2018

Presidenti Ilir Meta dhe Kryeministri Edi Rama kanë përcjellë mesazhet e urimit për ditën e verës. Nëpërmjet një mesazhi të përcjellë në facebook kreu i shtetit uron gjithë familjet shqiptare për Ditën e Verës.
Ilir Meta:
“Të dashur miq,
Gëzuar Ditën e Verës! Uroj që ngjyrat dhe tingujt e mrekullueshëm pranverorë të përtërijnë optimizmin, shpresën dhe gëzimin në familjet dhe zemrën e secilit prej jush!?”

meta_per_veren.png

I stacionuar që prej ditës së djeshme në Elbasan Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur këtë pamje të qytetit për të uruar të gjithë shqiptarët për Ditën e Verës.

Edi Rama:
“MIRËMËNGJES ?
dhe me këtë pamje diellore nga Elbasani ju uroj
GËZUAR DITËN E VERËS ?”

rama_per_veren.png

 

 

Article Logic
Execution time: 0.003324031829834