INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas martesës së fshehtë, këngëtarja e famshme dhe partneri i saj seksi fillojnë përgatitjet e para për fëmijë [FOTO]

Pas martesës së fshehtë, këngëtarja e famshme dhe partneri i saj seksi fillojnë përgatitjet e para për fëmijë [FOTO]

Publikuar më: 18:13 20-11-2017

Pak kohë më parë në media u fol se këngëtarja e famshme Miley Cyrus dhe i dashuri i saj Liam Hemsworth janë martuar në fshehtësi të plotë dhe keto fjale u folën pasi çifti mban në duar unaza. Ndërsa tani burime pranë dyshes shprehen se mendojnë të bëhen prindër dhe se kanë bërë një dhomë fëmijësh në shtëpinë e Miley-t. Mesa duket Cyrus dhe Hemsworth po fillojnë përgatitjet e para për fëmijën e tyre të parë./intv.al/

landscape-1501057928-miley-cyrus-laim.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0096311569213867