INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Linda Rei poston videon intime ku i dalin thithkat [FOTO +18]

Upss! Linda Rei poston videon intime ku i dalin thithkat [FOTO +18]

Publikuar më: 19:56 20-11-2017

Ajo është një ndër personazhet e cila u bë e njohur në një kohë shumë të shkurtër duke u prezantuar si djali që u kthye në vajzë. Pas largimit nga spektakli "Dance with me" Linda u përfol akoma më shumë por pa një arsye të caktuar ajo u zhduk nga media online dhe nuk ishte shumë aktive në rrjete sociale. Mbrëmjen e kaluar, Linda ka postuar dy video në Insta Story ku shfaqet topless dhe dashur pa dashur  tregon plotësisht gjoksin duke treguar thithkat para kamerës./intv.al/

60453-640-0-5a12903910669.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025720596313477