INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femrave me gjoks të vogël i ndodhin këto 6 gjëra. Do habiteni!

Femrave me gjoks të vogël i ndodhin këto 6 gjëra. Do habiteni!

Publikuar më: 11:01 08-05-2017
Ndër vite meshkujt thuhet se kanë preferuar femrat me gjoks të madh, sepse i sillnin më shumë dëshirë seksuale.
Ja disa arsye, sipas intv.al  pse gjoksi i vogël ka shumë të mira në jetën e një femre.
 
1. Ndjejnë  më shumë kënaqësi
Hulumtimi nga Universiteti i Vjenës ka dalë në përfundimin se femrat që kanë gjoksin  e  vogël  kanë 24% më shumë ndjeshmëri, sepse janë më të lehta për të stimuluar.
2. Veshin  këmisha pa vështirësi
Femrat që e kanë gjoksin e madh e kanë më të vështirë për të vendosur për veshjen. Ndërsa femrat me gjoksin e vogël, sipas intv.al nuk e vrasin mendjen se shumica e veshjeve i rri mirë.
3. Nuk kanë probleme me kurrizin
Studimet kanë treguar se femrat me gjoks të madh, kanë probleme me fundshpinën. E kundërta ndodh me  femrat me gjoks të vogël të cilat nuk kanë probleme të tilla.
4.  Recipetat nuk mund t’i përdorin
Në shumë raste femrat me gjoks të vogël, edhe nuk përdorin recipeta. Ato e shijojnë më shumë ndjeshmërinë e lirisë. 
5. Mund të flenë në mënyrën që dëshirojnë
Femrat me gjoks të vogël nuk privohen nga mënyra si flenë. Ato mund të flenë edhe me pozicion që nuk pengohen nga gjoksi. 
6. Duken më të reja
Sipas ekspertëve femrat me gjoks të vogël, duken më të reja dhe të tonifikuara në sytë e të tjerëve. Ato kanë më pak probleme me trupin dhe nuk e vrasin mendjen si femrat me gjoks të madh që përpiqen që gjoksi i madh të mos i duket keq.
Burimi: Mamamia
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0033941268920898