INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare poston këtë foto me gjoksin jashtë, Miley Cyrus: I dua ci*at e tua [FOTO]

Këngëtarja shqiptare poston këtë foto me gjoksin jashtë, Miley Cyrus: I dua ci*at e tua [FOTO]

Publikuar më: 15:37 04-03-2018

Sa e drejtpërdrejtë është Miley!

Ato janë mikesha shumë të mira dhe nuk e kanë aspak problem t’i futin njëra-tjetrës duart në publik apo edhe t’i thonë komplimente që mund të keqkuptohen. Bëhet fjalë për dy artistet Rita Ora dhe Miley Cyrus të cilat kanë treguar edhe njëherë që s’kanë fare komplekse të flasin ashtu siç ju vjen publikisht.

Rita ka postuar një foto seksi në Instagram ku shfaqet me një këmishë të bardhë të hapur ku i duket gjoksi dhe thotë që e pëlqen shumë këtë fotosesion. Por komenti i Miley ishte me të vërtetë interesant, pasi këngëtarja e njohur i ka shkruar asaj: “I dua gjinjtë e tu”.

ritinjaora.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035920143127441